NITRO 2007 yılında daha önceki bilgi ve birikiminin verdiği sinerjiyi faydaya dönüştürmek üzere bir grup teknisyen ve mühendis kadrosuyla, Akıllı Kent Yönetim Sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında şirketleşme yolunda Siirt’te ilk adımını attı…

NITRO, kendisine Kamera Sistemleri ,Alarm Sistemleri ve Security Control ana başlıkları altında toplanan iş kolunu uzmanlık alanı olarak seçmiş ve tüm enerjisini bu alana yöneltip profesyonel güvenlik çözümleri üreterek kendi sektöründe lider konumuna ulaşmıştır…. NITRO, toplumun ve toplum bireylerinin sahip olduğu değerlerin güvenliğini korumak adına her zaman alanının en iyisi olan güvenlik çözümlerini sizlere sunmayı amaç edinmiştir. 7/24 kusursuz güvenlik ve emniyet için NITRO her zaman mükemmel seçim olmuştur. Türkiye’nin en büyük tesislerinin entegre elektronik güvenlik sistemleriyle donatılmasından, konutların güvenliğine kadar her çapta anahtar teslim projeler üreten NITRO, müşterilerine satış öncesi ve sonrası kusursuz hizmet sunmaktadır.

NITRO, en ince ayrıntılarına kadar çıkarılan risk analizleri ve proje çalışmalarını, son teknoloji ürünleriyle donatıp kusursuz ve eksiksiz projeler oluşturmayı kendine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda sürekli gelişen Akıllı Kent Teknolojilerini yakından takip etmekte, müşterilerine en yeni teknoloji ürünleri sunmaktadır.

NITRO, bünyesindeki Ar-Ge departmanı ile; yurt içi ve yurt dışı fuarlar, sektör dergileri, internet, üretici firma broşürleri ve medya üzerinden sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, personelini eğitip müşterilerini son teknoloji ürünlerini sunmaktadır.

NITRO kurulduğu günden bu yana yukarıda bahsettiğimiz ilkeleri kendisine iş prensibi olarak belirlemiş ve kendi oluşturduğu hedeflerine üstün bir hızla ulaşmıştır. Bölgemizin elektronik güvenlik sektöründeki ihtiyacını dışardan karşılanması ve bunun sonucunda doğan ciddi satış sonrası teknik hizmet aksaklıkları ve projeleri yenilemeye varan problemler NITRO ile tarihe karışmıştır…